Ogłoszenia – XXXI Niedziela Zwykła – 4.11.2018

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

XXXI Niedziela Zwykła – 4.11.2018

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00, i 16.00. Po Mszach św. nabożeństwo za zmarłych.
 2. Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
 3. Dzisiejsza składka na potrzeby Archidiecezji.
 4. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek i czwartek po Mszy św.
 5. Jutro o 15.00 spotkanie RAM w bibliotece.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej
 7. W piątek Msza św. i Nieszpory za zmarłych polecanych w wypominkach.
 8. W piątek po nabożeństwie zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką.
 9. W przyszłą niedziele Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 10. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości. Nasze parafialne dziękczynienie w stulecie odzyskania wolności odbędzie się na Sumie. O godzinie 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. przejdziemy pod Krzyż poległych w wojnie z Bolszewikami, gdzie odbędzie się Apel Poległych i dziękczynne „Te Deum”. Wraz z Paniami Sołtyskami z Chłopic i Jankowic oraz Drużynami OSP zapraszamy na tę szczególna uroczystość. Prosimy kombatantów i emerytów OSP o przybycie w mundurach, prosimy poczty sztandarowe z naszych instytucji. Przedstawicieli Instytucji, Ruchów i Stowarzyszeń prosimy o zabranie wiązanki kwiatów. Wszystkich prosimy o zabranie małego znicza, który ustawimy pod krzyżem.
 11. Składka w przyszłą niedzielę na ubezpieczenie kościołów i budynków parafialnych.
 12. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

XXXI Niedziela Zwykła – 4.11.2018

 

 1. Dziś po Mszach św. nabożeństwo za zmarłych.
 2. Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
 3. Dzisiejsza składka na potrzeby Archidiecezji.
 4. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę po Mszy św.
 5. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości. Nasze parafialne dziękczynienie w stulecie odzyskania wolności odbędzie się na Sumie w Chłopicach. O godzinie 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. przejdziemy pod Krzyż poległych w wojnie z Bolszewikami, gdzie odbędzie się Apel Poległych i dziękczynne „Te Deum”. Wraz z Paniami Sołtyskami z Chłopic i Jankowic oraz Drużynami OSP zapraszamy na tę szczególna uroczystość. Prosimy kombatantów i emerytów OSP o przybycie w mundurach, prosimy poczty sztandarowe z naszych instytucji. Przedstawicieli Instytucji, Ruchów i Stowarzyszeń prosimy o zabranie wiązanki kwiatów. Wszystkich prosimy o zabranie małego znicza, który ustawimy pod krzyżem.
 6. Składka w przyszłą niedzielę na ubezpieczenie kościołów i budynków parafialnych.
 7. Intencje
 8. Sprzątanie