Wielki Tydzień i Triduum Paschalne – CHŁOPICE

with Brak komentarzy

WIELKI TYDZIEŃ –LITURGIA

CHŁOPICE

 

Poniedziałek, ŚrodaMSZA ŚW. – 18.00

WtorekMSZA ŚW. – 18.00 oraz Droga Krzyżowa

Wielki Czwartek

17.00 – MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

  • PO LITURGII PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO CIEMNICY I ADORACJA DO 22.00.

Wielki Piątek

ADORACJA W CIEMNICY OD 8.00.

10.00 – DROGA KRZYŻOWA,

18.00 – LITURGIA KU CZCI MĘKI PAŃSKIEJ

PO LITURGII ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W BOŻYM GROBIE DO 23.00

22.00 – GORZKIE ŻALE.

Wielka Sobota

ADORACJA PRZY BOŻYM GROBIE OD GODZINY 8.00.

POŚWIĘCENIA POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY – W KOŚCIELE – 9.00 i 11.00; Gmina – 10.00

19.00 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

(gromadzimy się przy ognisku, przynosimy świece – odpowiednio zabezpieczone, by nie nakapać woskiem w kościele!)

Po liturgii nie będzie już adoracji przy Bożym Grobie!

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

7.00REZUREKCJA,

11.00 – SUMA

Poniedziałek Wielkanocny

MSZE ŚW. – 8.00, 11.00

 

 

SAKRAMENT POKUTY i POJEDNANIA

 

NIEDZIELA PALMOWA

* podczas Mszy Świętych

************************************************

Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środa

           * 17.30 – 18.00

************************************************

WIELKI CZWARTEK

Przed południem * 9.00 – 10.00

Po południu * 16.00 – 17.00

************************************************

 

WIELKI PIĄTEK

 

Przed południem * 9.00 – 10.00

Wieczorem * 17.30 – 18.00

Wieczorem * 21.00 – 22.00

************************************************

 

WIELKA SOBOTA

 

Przed południem * 8.00 – 9.00,

                              11.15 – 12.00

 

Proponowany porządek adoracji

 

Wielki Czwartek

18.00 – Akcja Katolicka i Rada Parafialna

19.00 – Siostry Służebniczki

20.00 – Róża Św. Floriana

21.00 – Róża św. Faustyny

 

Wielki Piątek

8.00 – mieszkańcy z numerów: 181- 200

9.00 – mieszkańcy z numerów: 200 – do końca

11.00 – Róża św. Anny

12.00 – Róża św. Teresy

13.00 – Dzieci z SP z rodzicami

14.00 – Róża św. Józefa

15.00 – Róża św. Marii Magdaleny

16.00 – Róża św. Barbary

20.00 – mieszkańcy z numerów: 81-100

21.00 – mieszkańcy z numerów: 141-160

23.00 – mieszkańcy z numerów: 101-120

 

Wielka Sobota

8.00 – mieszkańcy z numerów: 121-140

9.00 – mieszkańcy z numerów: 161- 180

10.00 – Róża Św. Weroniki

11.00 – Róża św. Jadwigi

12.00 – Dzieci i młodzież z RAM, Ministranci, DSM

13.00 – Róża bł. Bronisławy

14.00 – mieszkańcy z numerów: 1-20

15.00 – mieszkańcy z numerów: 21-40

16.00 – mieszkańcy z numerów: 41-60

17.00 – mieszkańcy z numerów: 61-80

18.00 – Akcja Katolicka