Wielki Tydzień i Triduum Paschalne – JANKOWICE

with Brak komentarzy

WIELKI TYDZIEŃ – LITURGIA

JANKOWICE

 

Poniedziałek, ŚrodaMSZA ŚW. – 19.00

WtorekMSZA ŚW. – 18.00 oraz Droga Krzyżowa

 

Wielki Czwartek

18.30 – MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ

PO LITURGII PRZENIESIENIE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DO CIEMNICY I ADORACJA DO 22.00.

 

Wielki Piątek

ADORACJA W CIEMNICY OD 8.00

10.00 – DROGA KRZYŻOWA,

16.00 – LITURGIA KU CZCI MĘKI PAŃSKIEJ

PO LITURGII ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W BOŻYM GROBIE DO 22.00.

21.00 – GORZKIE ŻALE

 

Wielka Sobota

Adoracja przy Bożym Grobie Od 8.00.

Poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny o godzinie 10.00 i 11.00

 

 17.00LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ

(gromadzimy się przy ognisku, przynosimy świece – odpowiednio zabezpieczone, by nie nakapać woskiem w kościele!)

PO LITURGII NIE BĘDZIE JUŻ ADORACJI PRZY BOŻYM GROBIE!

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

5.00 – REZUREKCJA

9.30 – SUMA

************************************************************

 

Poniedziałek WielkanocnyMSZE ŚW. – 7.00, 9.30

 

SAKRAMENT POKUTY

 

 

NIEDZIELA PALMOWA

   * podczas Mszy św. o 9.30

*********************************************

 

Wielki Poniedziałek i Środa

* 18.30 – 19.00

************************************************

 

WIELKI CZWARTEK

   Wieczorem * przed Mszą Św.

*********************************************

 

WIELKI PIĄTEK

   Przed południem * 9.00 – 10.00

   Po południu * 15.30 – 16.00

   Wieczorem * 20.00 – 21.00

*********************************************

 

WIELKA SOBOTA

   Przed południem * 9.15 – 10.00

   Po południu * 16.30 – 17.00

 

 

Proponowany porządek adoracji

 

Wielki Czwartek

20.00 – Róża św. Faustyny

21.00 – Róża Św. Kingi

 

Wielki Piątek

8.00 – mieszkańcy z numerów: 41 – 55

9.00 – mieszkańcy z numerów: 56 – 70

11.00 – mieszkańcy z numerów: 71 – 90

12.00 – mieszkańcy z numerów: 91 – 105

13.00 – Dzieci z SP z rodzicami

14.00 – mieszkańcy z numerów: 121 – 135

15.00 – mieszkańcy z numerów: 136 – 150

18.00 – Młodzież RAM, DSM, Ministranci

19.00 – mieszkańcy z numerów: 26-40

20.00 – mieszkańcy z numerów: 106 – 120

21.00 – Różą Św. Jana Pawła II, Rada Parafialna

 

Wielki Sobota

8.00 – mieszkańcy z numerów: 1-25

9.00 – Róża Różańcowa Dzieci

10.00 – Róża bł. Matki Teresy

11.00 – Róża Św. Elżbiety

12.00 – mieszkańcy z numerów: 151 – 165

13.00 – mieszkańcy z numerów: 166 – do końca

14.00 – Róża św. Teresy

15.00 – Mieszkańcy Mokrej

16.00 – Róża Św. Anny