Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

Niedziela V WIELKANOCNA – 19.05.2019

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00. Przed Mszą św. popołudniową nabożeństwo majowe.
 2. Dzisiejsza składka na pomoc dla biednych parafii
 3. Nabożeństwo majowe codziennie o 18.00
 4. W środę o 18.00 także Nowenna do Matki Bożej.
 5. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć chór „Adoremus” z Jarosławia. O godzinie 10.30 wystąpi on z koncertem pieśni maryjnych a na Sumie obstawi liturgię Mszy św.
 7. Procesja Bożego Ciała w tym roku planowana jest na Murowankę.
 8. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

Niedziela V WIELKANOCNA – 19.05.2019

 1. Msze św. w Jankowicach w tym tygodniu, w poniedziałek i sobotę o 19.00. Codziennie nabożeństwo majowe.
 2. We wtorek o 11.00 Msza św. za + Adelę Broda, naszą parafiankę i wieloletnią nauczycielkę naszej Szkoły. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za jej duszę.
 3. Procesja Bożego Ciała planowana jest w bieżącym roku w stronę Mokrej.
 4. Trwają prace przy elewacji naszego kościoła. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy poświęcają swój czas i siły. Wczoraj było kilkanaście osób, wielu młodych oraz członków Straży Grobowej. Dziękujemy za wszystkie wpłaty i ofiary na ten cel. Składka w ubiegłą niedzielę wyniosła nieco ponad 4000 zł. i została przekazana w całości na zakup materiałów. Przekazane na ten cel zostały także rezerwy z parafii na kwotę kilku tysięcy PLN.
 5. Według wstępnych obliczeń na zakończenie inwestycji potrzeba jeszcze ok. 20 000 zł. Dlatego też Radni pracujący przy elewacji postanowili, że w najbliższą sobotę późnym popołudniem przejdą po domach z prośbą o pomoc finansową. Jest to konieczne, by inwestycja nie utknęła.
 6. Jako duszpasterze popieramy tę inicjatywę i prosimy o pomoc. Dziękujemy jednocześnie za cierpliwość i zrozumienie. Tym bardziej że w ostatnich latach udało się wiele zrobić przy naszym kościele dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu.
 7. Trwają także prace przy instalacji odgromowej kościoła.
 8. Intencje
 9. Sprzątanie