Ogłoszenia – II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 8.XII.2019r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

Niedziela – II Adwentu – 8.12.2019

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
 2. Dzisiejsza składka na ogrzewanie kościoła
 3. W związku z dzisiejszą uroczystością Niepokalanego Poczęcia przez godzinę po Sumie będzie można adorować Najświętszy Sakrament. To Godzina Łaski –Według objawień Pieriny Gilly Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle „wiele łask dla duszy i ciała”.
 4. Dziś po popołudniu młodzież będzie rozprowadzać świece Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas”.
 5. Msze św. roratnie codziennie o 17.00.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej
 7. W piątek po nabożeństwie zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką
 8. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 9. Pan organista dziękuje wszystkim za życzliwe przyjęcie.
 10. W związku z pożarem, który miał miejsce w ubiegłą niedzielę w domu Państwa Pawlikowskich w Jankowicach i dużymi stratami, które spowodował, Sołtysi z naszej gminy, przy wsparciu Pana Wójta i Urzędu Gminy, postanowili zwrócić się do wszystkich mieszkańców o pomoc dla poszkodowanych. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. zostanie przeprowadzona przez radnych sołeckich, zbiórka do puszek na ten cel. Apelujemy o zrozumienie i ofiarność.
 11. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

Niedziela – II Adwentu – 8.12.2019

 

 1. W związku z dzisiejszą uroczystością Niepokalanego Poczęcia w godzinach od 12.00 – 13.00 będzie „Godzina Łaski”. Według objawień Pieriny Gilly Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle „wiele łask dla duszy i ciała”. Modlić można się w dowolnym miejscu, także we własnym domu.
 2. Dzisiejsza składka na ogrzewanie kościoła.
 3. W tym tygodniu w Jankowicach Msze św. w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o 18.00
 4. Od jutra Pan Organista będzie rozprowadzał opłatki świąteczne. Bardzo proszę o jego życzliwe przyjęcie.
 5. W przyszłą niedzielę młodzież będzie rozprowadzań świece Wigilijnego dzieła Pomocy Dzieciom „Caritas”.
 6. W związku z pożarem, który miał miejsce w ubiegłą niedzielę w domu Państwa Pawlikowskich w Jankowicach i dużymi stratami, które spowodował, Sołtysi z naszej gminy, przy wsparciu Pana Wójta i Urzędu Gminy, postanowili zwrócić się do wszystkich mieszkańców o pomoc dla poszkodowanych. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. zostanie przeprowadzona przez radnych sołeckich, zbiórka do puszek na ten cel. Apelujemy o zrozumienie i ofiarność.
 7. Intencje
 8. Sprzątanie
 9. Ogłoszenie strażaków …………………