Ogłoszenia – VII Niedziela zwykła – 23.02.2020 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

VII Niedziela Zwykła – 23.02.2020

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
 2. Jutro spotkanie RAM o 15.00 w bibliotece
 3. Dziś rozpoczynamy tydzień Trzeźwości. Módlmy się w tym tygodniu szczególnie w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Sami zaś dajmy przykład życia w trzeźwości.
 4. W środę – Popielec. Msze św. i posypanie głów popiołem o 8.00 i 17.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, obowiązuje on tych, którzy ukończyli 14 lat, a nie rozpoczęli 60. Jest to wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz trzy posiłki dziennie. Rozpoczynamy tego dnia Wielki Post – w którym przez 40 dni, poprzez umartwienie, pokutę i modlitewną zadumę będziemy przygotowywali się do świąt Wielkiej Nocy.
 5. Składka w Środę Popielcową będzie przeznaczona na pomoc dla „Domu ulgi w cierpieniu im św. Jana Pawła II” w Jarosławiu jako jałmużna postna na rzecz biednych i potrzebujących.
 6. W Środę Popielcową nie będzie nowenny do Matki Bożej.
 7. W środę po nabożeństwie zapraszam na spotkanie Akcję Katolicką.
 8. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 po niej Msza św.
 9. W piątek podczas Mszy Św. rozdanie modlitewników uczniom klasy III SP
 10. W przyszłą niedzielę przed południem Msze św. o 8.00 i 11.15, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 11. W przyszłą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych
 12. Uwaga! Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu zmieni się godzina rozpoczęcia Sumy. Ze względu na Gorzkie Żale w Jankowicach Sumę będziemy rozpoczynać 15 minut później – to jest o 11.15
 13. Składka w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Po Mszach Św. zbiórka do puszek ofiar na misje.
 14. Trwają prace na cmentarzu, jeśli pogoda pozwoli to w nadchodzącym tygodniu zostaną zakończone. Składam serdeczne podziękowanie za wszystkie ofiary na ten cel. Niestety jeszcze trochę brakuje, więc proszę o wpłaty do radnych.
 15. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

VII Niedziela Zwykła – 23.02.2020

 

 1. Dziś rozpoczynamy tydzień Trzeźwości. Módlmy się w tym tygodniu szczególnie w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Sami zaś dajmy przykład życia w trzeźwości.
 2. Msze Św. w Jankowicach codziennie oprócz soboty o 18.00
 3. We wtorek spotkanie RAM o 16.00
 4. W środę – Popielec. Msze św. i posypanie głów popiołem o 9.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, obowiązuje on tych, którzy ukończyli 14 lat, a nie rozpoczęli 60. Jest to wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz trzy posiłki dziennie. Rozpoczynamy tego dnia Wielki Post – w którym przez 40 dni, poprzez umartwienie, pokutę i modlitewną zadumę będziemy przygotowywali się do świąt Wielkiej Nocy.
 5. Składka w Środę Popielcową będzie przeznaczona na pomoc dla „Domu ulgi w cierpieniu im św. Jana Pawła II” w Jarosławiu jako jałmużna postna na rzecz biednych i potrzebujących.
 6. W piątek Droga Krzyżowa o 18.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 7. W piątek podczas Mszy Św. rozdanie modlitewników uczniom klasy III SP
 8. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po Sumie
 9. Składka w przyszłą niedzielę na Seminarium. Po Mszach Św. zbiórka do puszek ofiar na misje.
 10. Trwają prace na cmentarzu, jeśli pogoda pozwoli to w nadchodzącym tygodniu zostaną zakończone. Składam serdeczne podziękowanie za wszystkie ofiary na ten cel.
 11. Intencje
 12. Sprzątanie