Powrót niektórych obostrzeń związanych z pandemią – powiat jarosławski
ZMIANY OBOSTRZEŃ W POWIECIE JAROSŁAWSKIM Od soboty 8 sierpnia w powiatach z największym wzrostem zakażeń wrócą niektóre obostrzenia. – Chcemy wprowadzić dodatkowe rygory w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń, w województwach śląskim, wielkopolskim, małopolskim, łódzkim, podkarpackim i świętokrzyskim – poinformował 6 sierpnia minister zdrowia Łukasz Szumowski. Łagodniejsze rygory będą w powiatach oznaczonych na żółto: wieruszowskim, w Jastrzębiu-Zdroju, jarosławskim, w Żorach, kępińskim, przemyskim, cieszyńskim, pińczowskim, oświęcimskim i w Przemyślu. Większe obostrzenie będą … Czytaj dalej







