XVI Niedziela Zwykła

with Brak komentarzy

Ogłoszenia CHŁOPICE

XVI Niedziela Zwykła

17.07.2016

 1. Dziś Suma o 11.00
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej
 3. W środę rozpoczyna się światowe spotkanie młodych w diecezjach – program spotkań w Jarosławiu jest wywieszony w gablotce przed kościołem
 4. W piątek Nowenna do św. Jana Pawła II
 5. W sobotę wspomnienie św. Brygidy Szwedzkiej – patronki Europy
 6. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00 i 11.00
 7. Z racji św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę po obydwu Mszach św. Będzie błogosławieństwo kierowców, modlitwa o szczęśliwą podróż a na parkingach poświęcenie pojazdów mechanicznych.
 8. W związku ze wspomnieniem patrona kierowców Konferencja Episkopatu Polski prosi o pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy. Tak więc podczas poświęcenia pojazdów przeprowadzimy zbiórkę do puszek ofiar na ten cel.
 9. Ruszyła nasza parafialna strona internetowa – będzie ona systematycznie uzupełniana. Można tam znaleźć mi. ogłoszenia, intencje oraz napisać podziękowanie czy prośbę na nowennę. Adres: www.chlopice.przemyska.pl – adres także w gablotce.

———————————————————————————————

Ogłoszenia – Jankowice

XVI Niedziela Zwykła

17.07.2016

 1. W środę w Chłopicach Nowenna do Matki Bożej o 18.00
 2. W środę rozpoczyna się światowe spotkanie młodych w diecezjach – program spotkań w Jarosławiu jest wywieszony w gablotce przed kościołem
 3. W piątek w Chłopicach Nowenna do św. Jana Pawła II o 18.00
 4. Z racji św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę po obydwu Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców, modlitwa o szczęśliwą podróż a na parkingu poświęcenie pojazdów mechanicznych.
 5. W związku ze wspomnieniem patrona kierowców Konferencja Episkopatu Polski prosi o pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy. Tak więc podczas poświęcenia pojazdów przeprowadzimy zbiórkę do puszek ofiar na ten cel.
 6. Ruszyła nasza parafialna strona internetowa – będzie ona systematycznie uzupełniana. Można tam znaleźć mi. ogłoszenia, intencje oraz napisać podziękowanie czy prośbę na nowennę. Adres: www.chlopice.przemyska.pl – adres także w gablotce