XVII Niedziela zwykła

with Brak komentarzy

XVII Niedziela Zwykła 24.07.2016

Ogłoszenia CHŁOPICE

 

  1. Dziś Msze św. o 8.00 i 11.00
  2. Dziś z racji św. Krzysztofa po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców, modlitwa o szczęśliwą podróż a na parkingach poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  3. W związku ze wspomnieniem patrona kierowców Konferencja Episkopatu Polski prosi o pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy. Tak więc podczas poświęcenia pojazdów przeprowadzimy zbiórkę do puszek ofiar na ten cel.
  4. Jutro wspomnienie św. Jakuba Apostoła
  5. We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny
  6. We wtorek w Krakowie rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży, od czwartku z udziałem Papieża Franciszka.
  7. W środę Nowenna do Matki Bożej
  8. W piątek wspomnienie św. Marty
  9. W przyszłą niedzielę z racji Mszy św. na zakończenie ŚDM, która rozpocznie się o 10.00 – u nas Suma będzie o 12.00, czyli godzinę później
  10. Msze św. Będą więc o 8.00 i 12.00

Ogłoszenia – JANKOWICE

 

  1. Dziś z racji św. Krzysztofa po Mszach św. będzie błogosławieństwo kierowców, modlitwa o szczęśliwą podróż a na parkingach poświęcenie pojazdów mechanicznych.
  2. W związku ze wspomnieniem patrona kierowców Konferencja Episkopatu Polski prosi o pomoc w zakupie samochodów dla misjonarzy. Tak więc podczas poświęcenia pojazdów przeprowadzimy zbiórkę do puszek ofiar na ten cel.
  3. We wtorek w Krakowie rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży, od czwartku z udziałem Papieża Franciszka.
  4. W przyszłą niedzielę z racji Mszy św. na zakończenie ŚDM, która rozpocznie się o 10.00 – w Chłopicach Suma będzie o 12.00, czyli godzinę później.
  5. Zakończyły się prace przy schodach do kościoła.
  6. Jednocześnie prowadzone były prace przy schodach z tyłu kościoła, impregnacja drewnianych elementów pod dachem, czyszczenie ścian zewnętrznych i malowanie niektórych elementów ścian kościoła oraz czyszczenie dachu nad wejściem do kaplicy. Te prace były prowadzone ze składek zbieranych przez Radnych oraz dzięki ofiarności i zaangażowaniu Radnych i parafian.
  7. W związku z rozliczeniem finansowania schodów bardzo proszę o większą składkę w przyszłą niedzielę oraz o systematyczne wpłaty do Radnych. Dziękuję za zrozumienie.