Ogłoszenia – Uroczystość Chrystusa Króla – 20.11.2016

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
 2. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy Rok Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt przyjęcia Chrystusa za swojego Pana i Króla oraz dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski i dary, które otrzymaliśmy w mijającym roku duszpasterskim.
 3. Dziś także święto patronalne Akcji Katolickiej, polecajmy łaskawości Chrystusa Króla wszystkich jej członków i ich rodziny.
 4. Dzisiejsza składka na Fundusz Pomocy Kapłańskiej
 5. W tym tygodniu nabożeństwo wypominkowe w poniedziałek, czwartek i piątek.
 6. We wtorek Nowenna do Św. Jana Pawła II
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela oraz nowy rok liturgiczny pod hasłem „Idźcie i głoście”
 9. Msze św. w przyszłą niedzielę o 8.00, 11.00 i 16.00.
 10. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

 

 1. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy Rok Miłosierdzia ogłoszony przez papieża Franciszka. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt przyjęcia Chrystusa za swojego Pana i Króla oraz dziękczynne Te Deum za wszystkie łaski i dary, które otrzymaliśmy w mijającym roku duszpasterskim.
 2. Dziś także święto patronalne Akcji Katolickiej, polecajmy łaskawości Chrystusa Króla wszystkich jej członków i ich rodziny.
 3. Dzisiejsza składka na Fundusz Pomocy Kapłańskiej
 4. W tym tygodniu Msza św. i nabożeństwo wypominkowe w Jankowicach, w poniedziałek, czwartek i sobotę o 18.00.
 5. We wtorek w Chłopicach Nowenna do Św. Jana Pawła II, w środę Nowenna do Matki Bożej Chłopickiej o 17.00
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela oraz nowy rok liturgiczny pod hasłem „Idźcie i głoście”
 7. Intencje
 8. Sprzątanie