Ogłoszenia – III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
 2. Dzisiejsza składka na ogrzewanie. Bóg zapłać.
 3. W środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej
 4. W nocy z piątku na sobotę rozpoczynamy naszą pielgrzymkę parafialną do Włoch. O północy Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki.
 5. W sobotę jeszcze dwie msze św. ślubne o 13.30 oraz o 15.00. Nie będzie Mszy św. wieczorowej o 18.00
 6. W przyszłą niedzielę Msze św. O 8.00 i 11.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej o 16.00.
 7. W przyszłą niedzielę z racji 22 kwietnia i wspomnienia św. Jana Pawła II, po Mszach św. wystawienie Najświętszego i nabożeństwo nowennowe do św. Papieża Polaka.
 8. IV Niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza to także dzień szczególnej modlitwy o nowe i święte powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym.
 9. W przyszłą niedzielę będzie organizowana kwesta na potrzeby hospicjum w Jarosławiu. Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w towarzystwie osób dorosłych jako wolontariusze akcji „Pola Nadziei”, będą oznakowani plakietką oraz będą rozdawali żonkile- symbol nadziei. Niedawno oddana do użytku część hospicjum, obsługująca chorych na nowotwory przyjmuje więcej osób niż jest to ujęte w kontrakcie z NFZ. Fundusz pokrywa koszty lekarzy i pielęgniarek. Natomiast na łóżka, szafy, stoliki, środki czystości i pościel trzeba znaleźć inne źródła finansowania. Dlatego prosimy o wsparcie. Datki można będzie złożyć przed i po mszy o godzinie 8:00 i 11:00. Wszystkim darczyńcom z góry Bóg zapłać.
 10. Intencje

Ogłoszenia – JANKOWICE

III Niedziela Wielkanocna – 15.04.2018

 1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
 2. Msze św. w Jankowicach we wtorek i czwartek o 19.00
 3. W nocy z piątku na sobotę rozpoczynamy naszą pielgrzymkę parafialną do Włoch. O północy w Chłopicach, Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki.
 4. W przyszłą niedzielę w Chłopicach nie będzie Mszy św. popołudniowej o 16.00.
 5. W przyszłą niedzielę z racji 22 kwietnia i wspomnienia św. Jana Pawła II, po Mszach św. wystawienie Najświętszego i nabożeństwo nowennowe do św. Papieża Polaka.
 6. IV Niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza to także dzień szczególnej modlitwy o nowe i święte powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym.
 7. W przyszłą niedzielę będzie organizowana kwesta na potrzeby hospicjum w Jarosławiu. Uczniowie Gimnazjum w towarzystwie osób dorosłych jako wolontariusze akcji „Pola Nadziei”, będą oznakowani plakietką oraz będą rozdawali żonkile – symbol nadziei. Niedawno oddana do użytku część hospicjum, obsługująca chorych na nowotwory przyjmuje więcej osób niż jest to ujęte w kontrakcie z NFZ. Fundusz pokrywa koszty lekarzy i pielęgniarek. Natomiast na łóżka, szafy, stoliki, środki czystości i pościel trzeba znaleźć inne źródła finansowania. Dlatego prosimy o wsparcie. Datki można będzie złożyć przed i po mszy o godzinie 9:30. Wszystkim darczyńcom z góry Bóg zapłać.
 8. Gdyby ktoś z uczestników Mszy św. porannej chciał złożyć ofiarę na ten cel, to puszka będzie wystawiona na pierwszej ławce przy ołtarzu.
 9. Intencje
 10. Sprzątanie