Ogłoszenia – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela – 24.06.2018

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

Narodzenie św. Jana Chrzciciela – 24.06.2018

 1. Dziś Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – Msze św. o 8.00, 11.00, 16.00
 2. Od środy do piątku NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE. Słowo Boże podczas Mszy św. będzie głosił Ks. Jakub Kostrząb – duszpasterz akademicki
 3. W środę i czwartek program nabożeństwa będzie następujący: – O 8.00 Msza św. po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja wg programu. O 17.30 Nabożeństwo i Msza św. – składki z Mszy św. na wynagrodzenie dla rekolekcjonisty
 4. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. O 8.00 i 18.00. składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej (Świętopietrze)
 5. W piątek od 9.00 sprzątanie kościoła – zapraszam z numerów 1 – 50.
 6. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja. O 17.30 Nabożeństwo i Msza św.
 7. Program czterdziestogodzinnego nabożeństwa jest wywieszony przy kościele oraz na stronie internetowej w zakładce – ogłoszenia
 8. W piątek po Mszy św. zapraszam na spotkanie ministrantów.
 9. Z sakramentu pokuty będzie można korzystać podczas całego czterdziestogodzinnego nabożeństwa przed Mszą św. oraz w sobotę od 9.00 – 10.00
 10. W sobotę wieczorem wigilia uroczystości Matki Bożej Jagodnej. O 17.30 Nabożeństwo różańcowe (o prowadzenie proszę róże żywego różańca. O 18.00 Msza św. Po Mszy św. Droga krzyżowa zakończona Apelem Jasnogórskim.
 11. W NIEDZIELĘ O 7. 30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Msze św. o 8.00, 9.30. SŁOWO Ks. Prof. Stanisław Haręzga biblista, wykładowca KUL i WSD. O 11.00 Pieśni ku czci Bogurodzicy. SUMA ODPUSTOWA O 11.30. UROCZYSTOŚCIOM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. ABP Józef Michalik. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
 12. Bardzo proszę o odświętne przybranie naszych domów z okazji odpustu, o porządki na cmentarzu i w obejściach naszych domów!.
 13. Proszę także o pomoc podczas odpustu Strażaków, Radę Parafialną, Akcję Katolicką i Róże Różańcowe.
 14. W okresie wakacyjnym nie będzie popołudniowej Mszy św. w niedziele
 15. WAŻNE! – W związku z zaistniałą sytuacją i Nowym Prawem Pracy, za zgodą Rady Parafialnej, od 1 lipca obowiązki zarządcy cmentarza parafialnego w Chłopicach przejmie Firma „ In Memoriam” z Jarosławia. Szczegółowe zasady działania i korzystania z cmentarza są wywieszone w gablotce przy kościele oraz na stronie internetowej parafii.

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

Narodzenie św. Jana Chrzciciela 24.06.2018

 1. Od ŚRODY do piątku CZTERDZIESTOGODZINNE NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE. Słowo Boże podczas Mszy św. Będzie głosił Ks. Jakub Kostrząb – duszpasterz akademicki
 2. O 9.00 Msza św. po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja wg programu. O 16.30 Nabożeństwo i Msza św.
 3. Składka z Mszy św. w środę i czwartek będzie przeznaczona na wynagrodzenie rekolekcjonisty.
 1. W piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej (Świętopietrze)
 2. Z sakramentu pokuty będzie można korzystać podczas całego Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa przed każdą Mszą św.
 3. Program czterdziestogodzinnego nabożeństwa jest wywieszony przy kościele oraz na stronie internetowej w zakładce – ogłoszenia
 4.  W sobotę wieczorem w Chłopicach wigilia uroczystości Matki Bożej. O 17.30 Nabożeństwo różańcowe. o 18.00 Msza św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa zakończona Apelem Jasnogórskim.
 5. W NIEDZIELĘ O 7. 30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Msze św. o 8.00, 9.30. SŁOWO Ks. Prof. Stanisław Haręzga biblista, wykładowca KUL i WSD. O 11.00 Pieśni ku czci Bogurodzicy. SUMA ODPUSTOWA O 11.30. UROCZYSTOŚCIOM BĘDZIE PRZEWODNICZYŁ KS. ABP Józef Michalik. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
 6.  W niedzielę (1.07) w Jankowicach Msza św. tylko o 7.00
 7.  W okresie wakacyjnym w Chłopicach nie będzie popołudniowej Mszy św. w niedziele
 8. WAŻNE! – W związku z zaistniałą sytuacją, za zgodą Rady Parafialnej, od 1 lipca obowiązki zarządcy cmentarza parafialnego w Chłopicach przejmie Firma „ In Memoriam” z Jarosławia. Szczegółowe zasady działania i korzystania z cmentarza są wywieszone w gablotce przy kościele oraz na stronie internetowej parafii.