Ogłoszenia XXXII Niedziela – 11.11.2018

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00, i 16.00.
 2. Dzisiejsza składka na ubezpieczenie kościołów i parafii
 3. Dziś także nasze parafialne dziękczynienie w stulecie odzyskania wolności odbędzie się na Sumie. O godzinie 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. przejdziemy pod Krzyż poległych w wojnie z Bolszewikami, gdzie odbędzie się Apel Poległych i dziękczynne „Te Deum”.
 4. Nabożeństwo za zmarłych w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy św.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej
 6. W przyszłą niedziele Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 7. Składka w przyszłą niedzielę na Dom Księży Emerytów
 8. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018

 

 1. Dziś po Mszach św. nabożeństwo za zmarłych.
 2. Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
 3. Dzisiejsza składka na ubezpieczenie kościołów i parafii
 4. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek i sobotę po Mszy św.
 5. Dziś w Chłopicach nasze parafialne dziękczynienie w stulecie odzyskania wolności. O godzinie 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. przejdziemy pod Krzyż poległych w wojnie z Bolszewikami, gdzie odbędzie się Apel Poległych i dziękczynne „Te Deum”.
 6. Składka w przyszłą niedzielę na Dom Księży Emerytów
 7. Mija rok posługi Pana Kazimierza w zakrystii. Dziękujemy za tę jakże ofiarną posługę. Jednocześnie bardzo proszę, by w przyszłą niedzielę, jeśli ktoś ma życzenie, złożył w kopercie ofiarę za tę całoroczną posługę.
 8. Intencje
 9. Sprzątanie