Ogłoszenia – IV Niedziela Zwykła – 03.02.2019

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

Niedziela IV zwykła – 3.02.2019

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
 2. Po Mszy Św. nabożeństwo adoracyjne, Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
 3. Po Mszy św. o 16.00 katecheza przedmałżeńska dla młodzieży
 4. Dzisiejsza składka na potrzeby Archidiecezji.
 5. W środę Wizytacja kanoniczna naszej parafii przez Metropolitę Przemyskiego Ks. Abpa Adama Szala. Ks. Arcybiskup odwiedzi najpierw kościół w Jankowicach i wygłosi homilię podczas Mszy św. o 10.00, następnie spotka się z uczniami i pracownikami Szkół, nawiedzi cmentarz i Dom Sióstr Służebniczek. O 16.30 rozpocznie się nabożeństwo w kościele parafialnym w Chłopicach. Powitanie ks. Abpa, Nowenna do Matki Bożej oraz Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klasy VIII. Na zakończenie Mszy Św. Ks. Abp skieruje także słowo do przedstawicieli grup parafialnych.
 6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pasterzem Naszej Diecezji.
 7. W przyszłą niedzielę Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 8. Składka w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła
 9. Serdeczne podziękowanie składam Akcji Katolickiej, Młodzieży i wszystkim, którzy przygotowali spotkanie opłatkowe w ubiegłą niedzielę.
 10. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

Niedziela IV zwykła – 3.02.2019

 

 1. Dziś Po Mszy Św. nabożeństwo adoracyjne, Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych.
 2. Dzisiejsza składka na potrzeby Archidiecezji.
 3. W Chłopicach Po Mszy św. o 16.00 katecheza przedmałżeńska dla młodzieży
 4. W poniedziałek i sobotę Msze św. o 18.00
 5. W środę Wizytacja kanoniczna naszej parafii przez Metropolitę Przemyskiego Ks. Abpa Adama Szala. Ks. Arcybiskup odwiedzi najpierw kościół w Jankowicach i wygłosi homilię podczas Mszy św. o 10.00, następnie spotka się z uczniami i pracownikami Szkół, nawiedzi cmentarz i Dom Sióstr Służebniczek. O 16.30 rozpocznie się nabożeństwo w kościele parafialnym w Chłopicach. Powitanie ks. Abpa, Nowenna do Matki Bożej oraz Msza Św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży z klasy VIII. Na zakończenie Mszy Św. Ks. Abp skieruje także słowo do przedstawicieli grup parafialnych.
 6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pasterzem Naszej Diecezji, szczególnie na Mszę św. o 10.00.
 7. Składka w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła
 8. Serdeczne podziękowanie składam Kołu Gospodyń, oraz wszystkim, którzy przygotowali spotkanie opłatkowe w ubiegłą niedzielę.
 9. Intencje
 10. Sprzątanie.