Ogłoszenia – VIII Niedziela Zwykła – 3.03.2019

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

VIII Niedziela Zwykła – 3.03.2019

 

  1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00.
  2. Po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych
  3. Po Mszy Św. wieczornej katecheza dla młodzieży
  4. Dzisiejsza składka na Seminarium
  5. Jutro Święto św. Kazimierza – solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia
  6. Dziś rozpoczynamy tydzień Trzeźwości. Módlmy się w tym tygodniu szczególnie w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Sami zaś dajmy przykład życia w trzeźwości.
  7. W środę – Popielec. Msze św. i posypanie głów popiołem o 8.00 i 17.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, obowiązuje on tych, którzy ukończyli 14 lat, a nie rozpoczęli 60. Jest to wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz trzy posiłki dziennie. Rozpoczynamy tego dnia Wielki Post – w którym przez 40 dni, poprzez umartwienie, pokutę i modlitewną zadumę będziemy przygotowywali się do świąt Wielkiej Nocy.
  8. Składka w Środę Popielcową będzie przeznaczona na pomoc dla „Domu ulgi w cierpieniu im św. Jana Pawła II” w Jarosławiu jako jałmużna postna na rzecz biednych i potrzebujących.
  9. W Środę Popielcową nie będzie nowenny do Matki Bożej.
  10. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 po niej Msza św.
  11. W piątek pamiętajmy w modlitwie o wszystkich kobietach, szczególnie o nam najbliższych żonach, matkach, babciach i siostrach
  12. W przyszłą niedzielę przed południem Msze św. o 8.00 i 11.15, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
  13. Uwaga! Przez wszystkie niedziele Wielkiego Postu zmieni się godzina rozpoczęcia Sumy. Ze względu na Gorzkie Żale w Jankowicach Sumę będziemy rozpoczynać 15 minut później – to jest o 11.15
  14. Składka w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła.
  15. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

VIII Niedziela Zwykła – 3.03.2019

 

 1. Dziś po Sumie zmiana tajemnic Róż Różańcowych
 2. W Chłopicach po Mszy Św. wieczornej katecheza dla młodzieży
 3. Dzisiejsza składka na Seminarium
 4. Jutro Święto św. Kazimierza – solenizantom, a szczególnie naszemu Panu kościelnemu, składamy najserdeczniejsze życzenia
 5. Dziś rozpoczynamy tydzień Trzeźwości. Módlmy się w tym tygodniu szczególnie w intencji osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin. Sami zaś dajmy przykład życia w trzeźwości.
 6. Msze Św. w Jankowicach w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 18.00
 7. W środę – Popielec. Msze św. i posypanie głów popiołem o 9.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły, obowiązuje on tych, którzy ukończyli 14 lat, a nie rozpoczęli 60. Jest to wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz trzy posiłki dziennie. Rozpoczynamy tego dnia Wielki Post – w którym przez 40 dni, poprzez umartwienie, pokutę i modlitewną zadumę będziemy przygotowywali się do świąt Wielkiej Nocy.
 8. Składka w Środę Popielcową będzie przeznaczona na pomoc dla „Domu ulgi w cierpieniu im św. Jana Pawła II” w Jarosławiu jako jałmużna postna na rzecz biednych i potrzebujących.
 9. W piątek Droga Krzyżowa o 18.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 10. W piątek pamiętajmy w modlitwie o wszystkich kobietach, szczególnie o nam najbliższych żonach, matkach, babciach i siostrach
 11. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po Sumie
 12. Składka w przyszłą niedzielę na ogrzewanie kościoła.
 13. Intencje
 14. Sprzątanie