Ogłoszenia – III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.15 i o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym oraz Msza Św. popołudniowa.
 2. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek według zapowiedzi w ubiegłą niedzielę.
 3. Jutro o 15.00 spotkanie RAM – u
 4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości życia. To dzień szczególnej modlitwy w intencji dzieci poczętych i zagrożonych śmiercią.
 5. Podejmijmy duchową adopcję dzieci poczętych. Więcej informacji usłyszymy na zakończenie ogłoszeń. Na ołtarzach bocznych są bezpłatne gazetki oraz deklaracje duchowej adopcji. Kto zdecyduje się na ten modlitewny dar proszę zabrać deklarację i wypełnić. Nie trzeba pisać żadnych danych, wystarczy imię i nazwisko, lub samo imię. Jutro podczas Mszy św. o 17.00 rozpoczniemy tą modlitewną krucjatę. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej
 7. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 po niej Msza św.
 8. W przyszłą niedzielę przed południem Msze św. o 8.00 i 11.15, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 15.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 9. W związku z pilną potrzebą pomocy dla ciężko chorego małego Dawida, którego rodzina pochodzi z naszej parafii, w przyszłą niedzielę ośmielam się prosić także o ofiary do puszek. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej.
 10. Witamy w naszej wspólnocie Siostrę Marię, która podjęła obowiązki zakrystianki. Proszę także o modlitwę o zdrowie dla Siostry Cyryli.
 11. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019

 

 1. Dziś po Sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
 2. Msze Św. w Jankowicach w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę o 18.00.
 3. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek według zapowiedzi w ubiegłą niedzielę.
 4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień świętości życia. To dzień szczególnej modlitwy w intencji dzieci poczętych i zagrożonych śmiercią.
 5. Podejmijmy duchową adopcję dzieci poczętych. ….. (z kartki) . Na ławce z tyłu kościoła są bezpłatne gazetki oraz deklaracje duchowej adopcji. Kto zdecyduje się na ten modlitewny dar proszę zabrać deklarację i wypełnić. Nie trzeba pisać żadnych danych, wystarczy imię i nazwisko, lub samo imię. Jutro podczas Mszy św. o 18.00 rozpoczniemy tą modlitewną krucjatę. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej.
 6. W piątek Droga Krzyżowa o 18.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 7. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po Sumie
 8. W związku z pilną potrzebą pomocy dla ciężko chorego małego Dawida, którego rodzina pochodzi z naszej parafii, w przyszłą niedzielę ośmielam się prosić także o ofiary do puszek. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej.
 9. Intencje
 10. Sprzątanie