VI Niedziela Wielkanocna 26.05.2019 – Ogłoszenia.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

Niedziela VI WIELKANOCNA – 26.05.2019

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 i 16.00. Przed Mszą św. popołudniową nabożeństwo majowe.
 2. Dziś będziemy gościć chór „Adoremus” z Jarosławia. O godzinie 10.30 wystąpi on z koncertem pieśni maryjnych a na Sumie obstawi liturgię Mszy św.
 3. Nabożeństwo majowe codziennie o 18.00
 4. W środę o 18.00 także Nowenna do Matki Bożej.
 5. W nocy ze środy na czwartek wyruszymy w naszą parafialną pielgrzymką do Wilna. O północy będzie Msza Św. w kościele.
 6. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00 i 11.00
 7. W związku z pielgrzymką w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy Św. popołudniowej o 16.00.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Siostrę Marię z bezhabitowego zgromadzenia Sług Jezusa, która podzieli się z nami relacją z misji w Boliwii, gdzie wiele lat pracowała. Siostra będzie także prowadziła kiermasz misyjny, a wszystkie ofiary za dewocjonalia i pamiątki z Boliwii będą przekazane na misje prowadzone przez Siostry w tym kraju.
 9. Przypominamy że dziś wybory do Parlamentu Europejskiego. Głosowanie prowadzone jest w Szkole Podstawowej.
 10. Intencje

Ogłoszenia – JANKOWICE

Niedziela VI WIELKANOCNA – 26.05.2019

 1. Msze św. w Jankowicach w tym tygodniu, w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o 19.00. Codziennie nabożeństwo majowe.
 2. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie
 3. W nocy ze środy na czwartek wyruszymy w naszą parafialną pielgrzymką do Wilna. O północy w Chłopicach będzie Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki.
 4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Siostrę Marię z bezhabitowego zgromadzenia Sług Jezusa, która podzieli się z nami relacją z misji w Boliwii, gdzie wiele lat pracowała. Siostra będzie także prowadziła kiermasz misyjny, a wszystkie ofiary za dewocjonalia i pamiątki z Boliwii będą przekazane na misje prowadzone przez Siostry w tym kraju.
 5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie przekazane wczoraj ofiary na prace przy naszym kościele. Dziękujemy ofiarodawcom z Jankowic, Mokrej oraz państwu Kazimierzowi i Kazimierze Cena z Chłopic. Mamy nadzieję, że uzyskane środki pokryją koszty prowadzonych prac przy elewacji, instalacji odgromienia kościoła oraz dokumentacji budowlanej.
 6. Przypominamy że dziś wybory do Parlamentu Europejskiego. Głosowanie prowadzone jest w Świetlicy Wiejskiej.
 7. Intencje
 8. Sprzątanie