XIX Niedziela Zwykła – 9.08.2020 r. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA – 9.08.2020 – Chłopice

XIX Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś Msze Święte w Chłopicach o 8.00, 11.00
 2. Dzisiejsza składka na ubezpieczenie
 3. W środę Nowenna do Matki Bożej
 4. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze Św. o 8.00 i 11.00. Na początku Mszy Świętych poświęcenie ziół, kwiatów i plonów. Wyjątkowo w tym roku poświęcenie będzie w kościele, a następnie pokropienie także na zewnątrz kościoła. Nie będzie procesji.
 5. W przyszłą niedzielę – Msze Święte o 8.00 i 11.00
 6. Po Mszach Św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.
 7. Składka w przyszłą Niedzielę, zgodnie z prośbą księży Biskupów, będzie na pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie. Ofiary zostaną przekazane przez „Caritas” – potrzebującym.
 8. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym powiecie, bardzo proszę, aby dobrze zapoznać się z wprowadzonymi ponownie restrykcjami i bezwzględnie ich przestrzegać. Jesteśmy w strefie żółtej, ale na pograniczu strefy czerwonej. Jeśli sytuacja się nie poprawi to do niej wskoczymy. Bardzo proszę śledzić także informacje na naszej stronie internetowej.
 9. Intencje

 

OGŁOSZENIA – 9.08.2020 – Jankowice

XIX Niedziela Zwykła

 

 1. Dzisiejsza składka na ubezpieczenie
 2. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze Św. o 7.00 i 9.30. Na początku Mszy Świętych poświęcenie ziół, kwiatów i plonów. Wyjątkowo w tym roku poświęcenie będzie w kościele, a następnie pokropienie także na zewnątrz kościoła. Nie będzie procesji.
 3. W przyszłą niedzielę – Msze Święte o 8.00 i 11.00
 4. Po Mszach Św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o trzeźwość w naszej Ojczyźnie.
 5. Składka w przyszłą Niedzielę, zgodnie z prośbą księży Biskupów, będzie na pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie. Ofiary zostaną przekazane przez „Caritas” – potrzebującym.
 6. W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym powiecie, bardzo proszę, aby dobrze zapoznać się z wprowadzonymi ponownie restrykcjami i bezwzględnie ich przestrzegać. Jesteśmy w strefie żółtej, ale na pograniczu strefy czerwonej. Jeśli sytuacja się nie poprawi to do niej wskoczymy. Bardzo proszę śledzić także informacje na naszej stronie internetowej.
 7. Intencje
 8. Sprzątanie