XXXIII Niedziela zwykła – 15.XI.2020 – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA – 15.11.2020 – CHŁOPICE

XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Nadal obowiązują rozporządzenia Rządu RP, na mocy których ilość osób w kościele, podczas liturgii, jest uzależniona od powierzchni kościoła. W naszych kościołach może uczestniczyć jednorazowo: W CHŁOPICACH – do 18 OSÓB, W JANKOWICACH – do 30 OSÓB (nie licząc obsługi)
 2. Wobec powyższego nadal proszę, aby we Mszy świętej, tak w niedzielę, jak i w dni powszednie uczestniczyły osoby, które zamówiły intencję mszalną, lub modlitwę wypominkową wg podanych numerów.
 3. Dziś Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 4. W niedziele do odwołania nie będzie zbierana tradycyjna składka na tacę. Ofiary na utrzymanie kościoła można składać codziennie do skarbonki przy ołtarzu Św. Rodziny, a w niedziele także do puszek na zewnątrz przy drzwiach kościoła, lub wpłacić na konto. Serdeczne Bóg zapłać.
 5. Codziennie Msza Św. i wypominki o 17.00, według rozkładu podanego na stronie internetowej i wywieszonego przy drzwiach kościoła. W tym tygodniu rozpoczniemy ponowne czytanie kartek wypominkowych – proszę o zapoznanie się z rozkładem i zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej.
 7. W związku z epidemią nie jest możliwe w tym roku chodzenie po domach z opłatkami i świecami wigilijnymi. Dlatego od jutra na ołtarzu Św. Rodziny będą opłatki i świece wigilijne. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty, natomiast za świece – na Caritas.
 8. W każdą sobotę, do odwołania, Msza Św. o 17.00 będzie z liturgią niedzielną
 9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 10. Intencje

 

OGŁOSZENIA – 15.11.2020 – JANKOWICE

XXXIII Niedziela Zwykła

 1. Nadal obowiązują rozporządzenia Rządu RP, na mocy których ilość osób w kościele, podczas liturgii, jest uzależniona od powierzchni kościoła. W naszych kościołach może uczestniczyć jednorazowo: W CHŁOPICACH – do 18 OSÓB, W JANKOWICACH – do 30 OSÓB (nie licząc obsługi)
 2. Wobec powyższego nadal proszę, aby we Mszy świętej, tak w niedzielę, jak i w dni powszednie uczestniczyły osoby, które zamówiły intencję mszalną, lub modlitwę wypominkową wg podanych numerów.
 3. Dziś Msze Św. o 7.00 i 9.30
 4. Ofiary na utrzymanie kościoła można składać także codziennie do skarbonki na filarze z tyłu kościoła lub wpłacić na konto. Serdeczne Bóg zapłać.
 5. Msza Św. i wypominki o 18.00, w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę, według rozkładu podanego na stronie internetowej i wywieszonego przy drzwiach kościoła. W tym tygodniu rozpoczniemy ponowne czytanie kartek wypominkowych – proszę o zapoznanie się z rozkładem i zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.
 6. W każdą sobotę, do odwołania, Msza Św. o 18.00 będzie z liturgią niedzielną
 7. Jak każdego roku serdecznie proszę o ofiary za posługę w zakrystii Pana Kościelnego. W związku z obecną sytuacją ofiary można przekazywać do końca listopada w różny sposób: na tacę w kopercie, indywidualnie, do Radnych lub na konto. Szczegóły podane są na stronie internetowej Parafii. Z góry serdeczne Bóg Zapłać.
 8. Intencje
 9. Sprzątanie