UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA – 22.XI.2020r. – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA – 22.11.2020 – CHŁOPICE

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

 

 1. Nadal nic się nie zmienia w restrykcjach nałożonych na Kościół i społeczeństwo przez Rząd RP
 2. Dziś Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 3. W niedziele do odwołania nie będzie zbierana tradycyjna składka na tacę. Ofiary na utrzymanie kościoła można składać codziennie do skarbonki przy ołtarzu Św. Rodziny, a w niedziele także do puszek na zewnątrz przy drzwiach kościoła, lub wpłacić na konto. Serdeczne Bóg zapłać.
 4. Codziennie Msza Św. i wypominki o 17.00, według rozkładu podanego na stronie internetowej i wywieszonego przy drzwiach kościoła.
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej.
 6. W związku z epidemią nie jest możliwe w tym roku chodzenie po domach z opłatkami i świecami wigilijnymi. Dlatego od jutra na ołtarzu Św. Rodziny będą opłatki i świece wigilijne. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty, natomiast za świece – na Caritas. Można również ofiary dla Pana Organisty wpłacać na konto parafialne.
 7. W każdą sobotę, do odwołania, Msza Św. o 17.00 będzie z liturgią niedzielną
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 9. Intencje

 

OGŁOSZENIA – 22.11.2020 – JANKOWICE

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

 

 1. Nadal nic się nie zmienia w restrykcjach nałożonych na Kościół i społeczeństwo przez Rząd RP
 2. Msza Św. i wypominki o 18.00, w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę, według rozkładu podanego na stronie internetowej i wywieszonego przy drzwiach kościoła.
 3. W każdą sobotę, do odwołania, Msza Św. o 18.00 będzie z liturgią niedzielną
 4. Ofiary na utrzymanie kościoła można składać także codziennie do skarbonki na filarze z tyłu kościoła lub wpłacić na konto. Serdeczne Bóg zapłać.
 5. Serdecznie Bóg zapłać za ofiary, za posługę w zakrystii Pana Kościelnego. Można je jeszcze składać, kto tego nie uczynił dotychczas.
 6. W związku z epidemią nie jest możliwe w tym roku chodzenie po domach z opłatkami i świecami wigilijnymi. Dlatego od jutra na stoliku przy drzwiach będą opłatki i świece wigilijne. Ofiary za opłatki będą przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty, natomiast za świece – na Caritas. Można również ofiary dla Pana Organisty wpłacać na konto parafialne.
 7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
 8. Intencje
 9. Sprzątanie