NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 27.XII.2020 – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA – 25 – 27.12.2020 – CHŁOPICE

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 

 1. Dziś Msze Św. o 8.00, 9.30 i 11.00
 2. Dzisiejsza składka na Seminarium w Przemyślu i Uniwersytet Papieski w Krakowie, jutro składka na utrzymanie parafii.
 3. Ofiary można składać do skarbonki przy ołtarzu Św. Rodziny, oraz do puszek w przedsionku i na zewnątrz przy drzwiach kościoła. Bóg zapłać.
 4. Jutro Niedziela Świętej Rodziny. Msze Św. o 8.00, 9.30, 11.00 i 16.00
 5. Od poniedziałku rozpoczniemy spotkania kolędowe. W związku z tym, że nie może się odbyć tradycyjna wizyta duszpasterska, zapraszamy wszystkich domowników, którzy mogą, do kościoła na Mszę Świętą, która będzie odprawiana w intencji mieszkańców wyznaczonych numerów. W niedziele i święta, ze względu na wcześniej przyjęte intencje, za wszystkich uczestników spotkań kolędowych z tego dnia, odprawiona będzie jedna z Mszy Świętych.
 6. Wykaz numerów oraz szczegółowe informacje związane z kolędą znajduje się przy drzwiach kościoła i na stronie internetowej. Wyznaczyliśmy po kilka numerów na Mszę Świętą kolędową, by zachować przewidziane limity i bezpieczną odległość. Z tego też powodu w niektóre dni będą po dwie lub trzy Msze Święte.
 7. Dla każdego domu przygotowana będzie specjalna koperta z folderem kolędowym, obrazkami, modlitwą rodzinną oraz kadzidłem i kredą. Można będzie także złożyć ofiarę kolędową, która przeznaczona będzie na ogrzewanie i utrzymanie duszpasterzy. Można będzie także złożyć ofiarę dla ministrantów.
 8. W czwartek Zakończenie Starego Roku. Msza Św. o 15.00. Zapraszam na tę Mszę Św. szczególnie członków Rady Parafialnej i Akcji Katolickiej z rodzinami.
 9. W piątek Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. o 8.00, 9.30, 11.00 i 16.00
 10. W niedzielę 3 stycznia Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 11. Działa już bezpośrednia transmisja internetowa Mszy Św. i nabożeństw z naszego kościoła. Szczegółowe informacje na ten temat oraz link do transmisji znajdują się na stronie internetowej
 12. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszystkie świąteczne składki i ofiary.
 13. Wszystkie aktualne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, proszę tam zaglądać.
 14. Intencje (w niedzielę)

 

OGŁOSZENIA – 25 – 27.12.2020 – JANKOWICE

ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 

 1. Dziś i jutro Msze Św. o 7.00, 9.30 i 12.00
 2. Dzisiejsza składka na Seminarium w Przemyślu i Uniwersytet Papieski w Krakowie, jutro składka na utrzymanie parafii.
 3. Jutro Uroczystość Świętej Rodziny
 4. Od poniedziałku rozpoczniemy spotkania kolędowe. W związku z tym, że nie może się odbyć tradycyjna wizyta duszpasterska, zapraszamy wszystkich domowników, którzy mogą, do kościoła na Mszę Świętą, która będzie odprawiana w intencji mieszkańców wyznaczonych numerów. W niedziele i święta, ze względu na wcześniej przyjęte intencje, za wszystkich uczestników spotkań kolędowych z tego dnia, odprawiona będzie jedna z Mszy Świętych.
 5. Wykaz numerów oraz szczegółowe informacje związane z kolędą znajduje się w gablotce i na stronie internetowej. Wyznaczyliśmy po kilka numerów na Mszę Świętą kolędową, by zachować przewidziane limity i bezpieczną odległość. Z tego też powodu w niektóre dni będą po dwie Msze Święte.
 6. Dla każdego domu przygotowana będzie specjalna koperta z folderem kolędowym, obrazkami, modlitwą rodzinną oraz kadzidłem i kredą. Można będzie także złożyć ofiarę kolędową, która przeznaczona będzie na ogrzewanie i utrzymanie duszpasterzy. Można będzie także złożyć ofiarę dla ministrantów.
 7. W czwartek Zakończenie Starego Roku. Msza Św. o 14.00. Zapraszam na tę Mszę Św. szczególnie członków Rady Parafialnej i Przełożonych Róż Różańcowych z rodzinami.
 8. W piątek Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. o 9.30, 12.00 i 15.00
 9. W niedzielę 3 stycznia Msze Św. o 7.00, 9.30 i 12.00
 10. Działa już bezpośrednia transmisja internetowa Mszy Św. i nabożeństw z kościoła w Chłopicach. Szczegółowe informacje na ten temat oraz link do transmisji znajdują się na stronie internetowej
 11. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszystkie świąteczne składki i ofiary.
 12. Wszystkie aktualne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, proszę tam zaglądać.
 13. Intencje (w niedzielę)
 14. Sprzątanie (w niedzielę)