II Niedziela Zwykła – 17.01.2021 – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

OGŁOSZENIA – 17.1.2021 – CHŁOPICE

II Niedziela zwykła

 

 1. Dziś Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 2. Dziś kończymy kolędę, bardzo szczególną w tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją. Wszystkim którzy skorzystali z naszego zaproszenia bardzo dziękuję, przede wszystkim za wspólną modlitwę i uczestnictwo we Mszy Świętej kolędowej. Dziękuję także za wszelkie ofiary złożone z tej okazji. Ministranci także dziękują za życzliwość i ofiary. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku wszystko wróci do normy. W Panu Bogu nadzieja. Nie ustawajmy w modlitwie.
 3. W Środę Nowenna do Matki Bożej
 4. W piątek przed południem odwiedziny chorych pierwszopiątkowych. Bardzo proszę o powiadomienie chorych z naszych rodzin. Jeśli ktoś, z różnych powodów, nie może przyjąć księdza w ten piątek, bardzo proszę o telefoniczne powiadomienie o tym Ks. Artura. Proszę także o zachowanie rygorów sanitarnych podczas odwiedzin. Następne odwiedziny będą w I piątek Marca.
 5. W sobotę Msza Św. z liturgią niedzielną.
 6. W przyszłą niedzielę Msze Św. o 8.00, 11.00 i 16.00
 7. Wszystkie aktualne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, proszę tam zaglądać.
 8. Intencje

 

OGŁOSZENIA – 17.1.2021 – JANKOWICE

II Niedziela zwykła

 

 1. Dziś Msze Św. o 7.00, 9.30.
 2. W ubiegłą niedzielę zakończyliśmy kolędę w Jankowicach. Dziś kończymy kolędę w Chłopicach. Bardzo szczególną w tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją. Wszystkim którzy skorzystali z naszego zaproszenia bardzo dziękuję, przede wszystkim za wspólną modlitwę i uczestnictwo we Mszy Świętej kolędowej. Dziękuję także za wszelkie ofiary złożone z tej okazji. Ministranci także dziękują za życzliwość i ofiary. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku wszystko wróci do normy. W Panu Bogu nadzieja. Nie ustawajmy w modlitwie.
 3. Msze Św. w Jankowicach w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, czwartek i sobotę o 18.00
 4. W piątek przed południem odwiedziny chorych pierwszopiątkowych. Bardzo proszę o powiadomienie chorych z naszych rodzin. Jeśli ktoś, z różnych powodów, nie może przyjąć księdza w ten piątek, bardzo proszę o telefoniczne powiadomienie o tym Ks. Artura. Proszę także o zachowanie rygorów sanitarnych podczas odwiedzin. Następne odwiedziny będą w I piątek Marca.W sobotę Msza Św. z liturgią niedzielną o 18.00
 5. W przyszłą niedzielę Msze Św. o 7.00 i 9.30
 6. Wszystkie aktualne informacje znajdują się na naszej stronie internetowej, proszę tam zaglądać.
 7. Intencje
 8. Sprzątanie