V Niedziela Wielkiego Postu – 21.03.2021 – OGŁOSZENIA

with Brak komentarzy

Ogłoszenia – CHŁOPICE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021

 

 1. Dziś Msze św. o 8.00, 11.00 oraz o 15.00 – Gorzkie Żale, a po nabożeństwie Msza św.
 2. W Środę nowenna do Matki Bożej.
 3. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – Msza Św. O 17.00
 4. W piątek Diecezjalny Dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii, w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 5. W piątek Droga Krzyżowa i Msza Św. o 8.00, następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji. O 11.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Anioł Pański i zakończenie adoracji w Chłopicach. Po południu adoracja w Jankowicach.
 6. Podczas adoracji będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty, będzie można także przyjąć Komunię Świętą.
 7. W piątek po południu Droga krzyżowa i Msza Święta o 16.30
 8. W piątek planujemy także wizytę u chorych. W związku z panującą sytuacją epidemiczną, bardzo proszę by zgłosić chorych, którzy chcieliby skorzystać z sakramentów świętych. Zgłoszenie dotyczy tak chorych z I piątków, jak i tych którzy dodatkowo chcą przystąpić do spowiedzi i Komunii św. przed świętami. Zgłoszenie może być także telefoniczne. Bardzo proszę powiadomić o tym chorych.
 9. Podczas wizyty proszę o zachowanie wszelkich środków sanitarnych
 10. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa. Przed każdą Mszą Świętą obrzęd poświęcenia palm w kościele. Nie będzie poświęcenia na zewnątrz, ani procesji z palmami.
 11. W przyszłą niedzielę Msze św. o 8.00 i 11.00, Gorzkie Żale o 15.00, po zakończeniu nabożeństwa Msza św.
 12. Składka w przyszłą niedzielę na kwiaty do Bożego Grobu.
 13. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia. Jak w poprzednich latach zapraszam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Foldery informacyjne i deklaracje są na ołtarzach bocznych.
 14. Bardzo proszę o zabranie folderów także tych, którzy nie przystępują do duchowej adopcji. Warto poczytać i zastanowić się.
 15. Na ołtarzu Św. Rodziny znajdują się także płyty z piosenkami religijnymi. Ofiary są przeznaczone na pomoc dla katolickich zespołów muzycznych, które w czasie pandemii nie mogą organizować występów ani koncertów.
 16. Intencje

 

Ogłoszenia – JANKOWICE

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021

 

 1. Dziś Gorzkie Żale po Sumie
 2. Dzisiejsza składka na ogrzewanie.
 3. Msze Św. w Jankowicach codziennie oprócz środy o 18.00
 4. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – Msza Św. O 18.00
 5. W piątek Diecezjalny Dzień adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej parafii, w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Przed południem adoracja w Chłopicach.
 6. W Jankowicach, w piątek o 15.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji i Koronka do Miłosierdzia Bożego, o 18.00 zakończenie adoracji, Droga Krzyżowa i Msza Św.
 7. Podczas adoracji będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty, będzie można także przyjąć Komunię Świętą.
 8. W piątek planujemy także wizytę u chorych. W związku z panującą sytuacją epidemiczną, bardzo proszę by zgłosić chorych, którzy chcieliby skorzystać z sakramentów świętych. Zgłoszenie dotyczy tak chorych z I piątków, jak i tych którzy dodatkowo chcą przystąpić do spowiedzi i Komunii św. przed świętami. Zgłoszenie może być także telefoniczne. Bardzo proszę powiadomić o tym chorych.
 9. Podczas wizyty proszę o zachowanie wszelkich środków sanitarnych
 10. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej – Palmowa. Przed każdą Mszą Świętą obrzęd poświęcenia palm w kościele. Nie będzie poświęcenia na zewnątrz, ani procesji z palmami.
 11. W przyszłą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po Sumie
 12. Składka w przyszłą niedzielę na kwiaty do Bożego Grobu.
 13. Zbliża się Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia. Jak w poprzednich latach zapraszam do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Foldery informacyjne i deklaracje są na stoliku.
 14. Bardzo proszę o zabranie folderów także tych, którzy nie przystępują do duchowej adopcji. Warto poczytać i zastanowić się.
 15. Na stoliku znajdują się także płyty z piosenkami religijnymi. Ofiary są przeznaczone na pomoc dla katolickich zespołów muzycznych, które w czasie pandemii nie mogą organizować występów ani koncertów.
 16. Intencje
 17. Sprzątanie